فراموشی مشخصات خود؟

چسب و افزودنی انواع ملات NSG-B70

محصولی جهت آب بندی و سخت نمودن سطوح

ماده آب بندی NSG B70 دارای خاصیت واترپروفی ۶۵% و سخت کنندگی ۳۵% با ظاهرشیری رنگ بوده که پس از استفاده روی سطوح یا ترکیب در ملات کاملا بیرنگ می شود

این ماده آب بند قابلیت ترکیب در هر نوع ملات سیمانی و گچی را دارد . از این ماده عایق اکثرا در ساخت ملات ها و آستر کاری با قطر بیش از یک سانتی متر، مانند نصب سرامیک، کاشی ، سنگ و نیز ملات های سیمانکاری جهت آب بندی و مقاوم سازی و عدم یخ زدگی و ریزش سیمان و بالا بردن میزان چسبندگی مصالح ساختمانی استفاده می گردد .

NSG B70 عایقی بر پایه رزین های آکریلیک وبا بهره گیری از تکنولوژی نانو  آلمان ساخته شده است قابلیت ترکیب در هر نوع ملات سیمانی و گچی را دارد و با انواع رنگ های آکریلیک نیز ترکیب می شود. همچنین دارای نفوذ بسیار عالی درانواع سازه ها حتی آهن و چوب می باشد. با توجه به خاصیت آب بندی و سخت کنندگی قوی، این ماده جهت ساخت و ترمیم بدنه مخازن بتنی آب، استخر، سونا، کف و بدنه سرویس های بهداشتی، ملات موزاییک، بتون ریزی راه آب ها، سیمان کاری ونرمه کشی و زیر سازی مکان های تحت فشار آب منفی و مثبت، نمای ساختمان ها، سپتیک، کانال های آب و فاضلاب، روکش جهت بتن های مجاور با آب و فاضلاب و بقیه موارد ساختمانی در مجاورت آب کاربرد فراوانی دارد.

مزایا NSG-B70 :

سرعت خشک شدن متعادل، پر نمودن فضاهای خالی مانده در سطح بتن و ملات ها، بالا بردن ضریب چسبندگی و نیز جلوگیری از پوسیدگی میلگرد و اجزاء فلزی درگیر در بتن و ملات های سیمانی، جلوگیری از ترک سازه سیمانی در تغییر دما و یخبندان، ثابت نگه داشتن اسلامپ بتن در لایه ریزی متقارن و نیز ایجاد تراکم در ملات و بتن از مزایای این محصول می باشد. این ماده دمای بین ۳۵۰ + الی ۷۵ – درجه سانتیگراد را براحتی تحمل نموده و غیر قابل اشتعال و نیز سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 بشدت مقاوم است. کاملا ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمی دهد.

از NSG B70 اغلب بعنوان (میان بخش) MidSection استفاده می شود. با توجه به قدرت واترپروفی و همچنین سخت سازی موجود در این ماده آب بند و نیز مقاومت آن در برابر فشارهای منفی و مثبت آب، این محصول بالاترین مصرف را در بخش ساخت و ترمیم و لاینینگ سازه ها را دارد .

مشخصات فنی NSG B70 :

•تحمل دمایی بین -۷۵° الی +۳۵۰° سانتیگراد
•غیرقابل اشتعال و سازگار با محیط زیست
•مقاوم در برابر اشعه UV آفتاب
•ضد خزه، جلبک و باکتری
•سرعت خشک شدن متعادل
•پرنمودن فضاهای خالی در سطح بتن و ملاتها
•بالا بردن ضریب چسبندگی و کاهش پوسیدگی میلگرد
•دارای نفوذ بسیار بالا در تمامی سطوح
•ممانعت از یخ زدگی و ترک سازه های سیمانی در تغییر دما
•ثابت نگهداشتن اسلامپ بتن در لایه ریزی متقارن
•ایجاد تراکم در ملات و بتن

موارد مصرف NSG B70 :

بر روی کلیه سطوح سیمانی، بتنی، گچی، سنگی، آجری، چوبی و ... قابل اجراء بوده و خاصیت ترکیب با انواع رنگ های آکریلیک (پایه آب) را دارا می­باشد. ضخامت نهایی لایه ترمیمی و یا سیمان کاری با این محصول تا 5 سانتیمتر می­باشد.

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و رزین شده، کاشی و سرامیک به علت داشتن لعاب، درب و چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمیباشد. لذا قبل از اجراء می بایست این لایه ها برداشت شوند.

با توجه به قدرت واترپروفی و همچنین سخت کنندگی همزمان که باعث بالا بردن مقاومت سازه در برابر فشار های منفی و مثبت آب می گردد، این محصول بالاترین مصرف را در بخش ساخت، ترمیم و لاینینگ سازه ها دارد.

آماده سازی NSG-B70 :

از محکم بودن سطح نهایی، عدم نشست و عدم وجود ترکهای سطحی یا عمقی درلایه زیرسازی، اطمینان حاصل نمایید. (ترمیم ترک های سازه با استفاده از محصول NSG-N50 و قبل از انجام مراحل آب بندی صورت می­گیرد)

سطح سازه را از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار، مواد نفتی همچون روغن قالب و رنگ های روغنی، روکش قدیمی و ...) پاکسازی نموده و با استفاده از روش آب افشانی سطح بتن و یا سیمانی را از قبل کیور نمایید.

روش عمومی اجراء NSG B70 :

(روش های اجرایی با توجه به محل اجراء ممکن است متفاوت باشد)

الف: دوغاب و ملات نرمه کشی

یک واحد محصول NSG-B70 را با دو واحد آب در ظرف تمیزی ترکیب کرده و از آن برای ساخت ملات نرمه کشی و دوغاب استفاده نمایید. (یک واحد سیمان + دو واحد پودر سنگ الک شده (سیلیس میکرونیزه)، مناسب ترین ترکیب خشک برای دوغاب و ملات نرمه کشی است.)

ب: ملات سیمان کاری

یک واحد محصول NSG-B70 را با سه واحد آب در ظرف تمیزی ترکیب کرده و از آن برای ساخت ملات تعمیری یا سیمانکاری استفاده نمایید. (یک واحد سیمان + پنج واحد ماسه دو بارشور(بدون خاک)، مناسب ترین ترکیب خشک برای ملات سیمانکاری است).

میزان مصرف تقریبی NSG-B70 :

برای هر متر مربع ملات به ضخامت یک سانتیمتر، 300 سی سی

یک واحد NSG-B70 + سه واحد آب

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را بصورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید. (مطابق با شرایط انبارداری)

ان اس جی بی 70

بسته بندی شده در ظرف های:

بالا