رمز خود را فراموش کرده اید ؟

NSG-GR10 محصولی جهت ساخت ملات روان و بدون انقباض (گروت)

معرفی محصول NSG-GR10 :

پودری تیره رنگ و آماده مصرف با خاصیت پر نمودن فضاهای خالی و انتقال نیرو های فشاری است که پس از ترکیب با آب تبدیل به ملاتی روان و بدون جمع شدگی می گردد. این پودر که بر پایه سیمان و فیلرهای معدنی QR  ساخته شده است، تنها عامل موثر در انتقال نیروهای وارده، توسط عملکرد اصطکاکی بولت ها و ایجاد مقاومت مطلوب و اتصال پایدار بین صفحات فولادی پایه و فونداسیون محسوب می گردد. NSG-GR10 دارای چگالی (حالت روانی) ۲۲۳۰ کیلوگرم در متر مکعب، چگالی خمیری ۲۲۵۰ کیلوگرم در متر مکعب، مقاومت فشاری در حالت خمیری (یک روزه) ۲۶ مگا پاسکال و در سه نوع A در ضخامت های بین ۵ تا ۵۰ میلی متر، B در ضخامت های بین ۱۰ تا ۸۰ میلی متر و C در ضخامت های بین ۲۰ تا ۱۲۰ میلی متر تولید می شود.


مزایا  NSG-GR10 :

فاقد جمع شدگی و انقباض، غلظت قابل تنظیم (به کمک آب)، عملکرد قابل پیش بینی و معین شده، اتصال بسیار خوب به فولاد و بتن، توسعه مقاومت زودرس حتی در شکل روان، آب بند کننده بتن


موارد مصرف NSG-GR10 :

تسطیح گروت ریزی و یا پر کردن گودال ها، پر نمودن حد فاصل بین بتن و فولاد و درز بین صفحات فولادی و بتن، اجرای ستون ها، فونداسیون و ماشین آلات صنعتی


آماده سازی محل اجرای NSG-GR10 :

صفحه ستون، پیچ ها و سطحی را که در معرض گروت ریزی قرار دارد را از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار، مواد نفتی همچون رنگ های روغنی، روکش قدیمی و ...) پاکسازی نموده تا قسمت های سست آن جدا شده و سنگدانه ها نمایان گردند. سپس سطح را خیس نمایید تا آب ملات را جذب نکند.در هنگام کاشت میخ با میلگرد از خالی بودن چاله ها از آب و یا روغن اطمینان حاصل شود و در صورت لزوم از هوای فشرده برای تخلیه آنها استفاده شود. همچنین مطمئن شوید که قالب بندی محکم و آب بند است (جهت جلوگیری از حرکت و خروج گروت).


روش عمومی اجراء NSG-GR10 : (روش های اجرایی با توجه به محل اجراء ممکن است متفاوت باشد)

ابتدا از مرطوب بودن سطوح داخلی مخلوط کن و عدم وجود آب اطمینان حاصل نمایید و  سپس مقدار آب را اندازه گیری کرده و به داخل مخلوط کن بریزید. در حین چرخیدن مخلوط کن، به آرامی NSG-GR10 را به آن اضافه نموده و به مدت ۳ تا ۵ دقیقه همزدن را ادامه دهید تا ملاتی همگن، روان، نرم و بدون حباب به دست آید.

توجه داشته باشید که ریختن مخلوط همگن می بایست بلافاصله پس از اختلاط صورت گرفته و همواره از نقطه ای ملات ریزی انجام شود که کمترین فاصله را با اطراف داشته باشد. سعی نمایید که ملات را به صورت پیوسته و در ارتفاعی مناسب جهت تامین فشار حرکتی اجراء نمایید. بلافاصله پس از ریختن NSG-GR10 ، روی سطح را با گونی مرطوب به طور کامل بپوشانید و آن را تا زمانی که گروت آماده پرداخت سطحی و یا گیرش نهایی گردد، خیس نگه دارید.

میزان مصرف تقریبی NSG-GR10 : در هر متر مربع با ضخامت یک سانتی متر، ۲۰ کیلوگرم

میزان ترکیب تقریبی NSG-GR10 : مقدار ۲۵ کیلوگرم NSG-GR10 + چهار لیتر آب (در حالت روان)

مقدار ۲۵ کیلوگرم NSG-GR10 + سه و نیم لیتر آب (در حالت خمیری)

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را بصورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری نمایید. (مطابق با شرایط انبارداری)


بسته بندی شده در کیسه های:

۲۵ کیلویی

بالا