رمز خود را فراموش کرده اید ؟

آنی گیر NSG-MA700

محصولی جهت مهار آب های جاری

معرفی محصول NSG-MA700 :

پودری تیره رنگ با خاصیت مسدود نمودن سریع مسیر نفوذ آب جاری است که در نقاط مختلف سطح بتن و دیواره های سیمانی و کلیه سطوح تحت فشار آب های سطحی و زیر زمینی مورد استفاده قرار می گیرد.

 NSG-MA700 که بر پایه سیمان و فیلرهای معدنی QR و با بهره گیری تکنولوژی نانو ساخته شده است، پس از ترکیب شدن با آب سریعا به گیرش نهایی خود رسیده و کلیه منافذ و سطوحی در بتن را که آب از میان آن در جریان است مسدود می نماید.

NSG-MA700 در مقابل گاز CO2 و فشار منفی آب بشدت مقاوم بوده و سازگار با محیط زیست می باشد.

مزایا NSG-MA700 :

جلوگیری از جریان آب مشهود، مقاوم در برابر مواد شیمیایی، دارای خاصیت آب بندی منفی و مثبت، عدم تاثیر نامطلوب بر روی بتن، ممانعت از تجزیه و تخریب بتن در مقابل هوازدگی، عدم اختلال در سیستم تنفس سازه ای، قابلیت اجرا در انواع سطوح سیمانی و بتنی حتی سطوح ناهموار، عدم نیاز به هیچگونه پرایمر و زیرسازی (وجود سطح  غیر صیقلی و تمیزکافی است)، انجام گیرش اولیه در زمانی کمتر از یک دقیقه و مسدود نمودن جریان آب بلافاصله پس از اجرا. فاقد کلراید، ویژگیهای سازگار با بتن، دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تخت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب.

موارد مصرف NSG-MA700 :

تونل ها، چاله آسانسور، دیواره های طبقات منفی، پارکینگ های عمومی، استخر، باغچه، مخازن آب شرب، منهول و سپتیک و مخازنی که امکان دسترسی از داخل سازه میسر نباشد، لوله و اتصالات بتنی آب و فاضلاب، بین لایه های مختلف بتن و آجر در کلیه مکان هایی که در مجاورت با جریان آب های زیر زمینی و سطحی قرار دارند.

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و از قبل رزین شده، سطح لعاب دار کاشی و سرامیک، چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمی­باشد. لذا قبل از اجرا می بایست این لایه ها برداشته شوند.

با توجه به قدرت بالا در مهار و تحمل فشار جریان آب، محصول NSG-MA700 بالاترین مصرف و کاربرد را در بخش سازه نگهبان، ساخت تونل و احداث خطوط مترو بصورت تخصصی دارد.

آماده سازی محل اجرای NSG-MA700 :

سطح سازه از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار، مواد نفتی همچون روغن غالب و رنگهای روغنی، روکش قدیمی، ...) پاکسازی نموده و با استفاده از روش آب افشانی سطح بتن یا ملات را از قبل کیور نمایید.

لازم به ذکر است که برای هر بار استفاده به اندازه کافی برای یک شکاف یا سطح کوچک، از این ماده با آب را ترکیب نمایید.

برای سطوح صیقلی و خیلی صاف یا سطوح بسیار کثیف می توان بوسیله سندبلاست، واتربلاست یا شست و شوی اسیدی، سطح را آماده نمود.

روش عمومی اجرا NSG-MA700 :

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد.)

پودر NSG-MA700 و آب را به سرعت با یکدیگر ترکیب نمایید تا خمیر سفتی حاصل شود. سپس خمیر حاصله را با استفاده از دست و یا ماله داخل شکافی که آب از آن بیرون می­ آید قرار داده و روی آن را به مدت یک دقیقه با دست محکم نگه دارید تا جریان آب متوقف گردد.

NSG-MA700 در پنج دقیقه اول نیاز به کیورینگ داشته و عملاً گیرش آن در آب جاری انجام می­شود، بنابراین چنانچه در شکاف مورد نظر آب کمی جاری است، از ابتدای قراردادن خمیر در شکاف و درحالی که دستتان روی آن است، می بایست تا یک دقیقه به طور ممتد آبریزی نمایید تا به گیرش نهایی خود برسد.

میزان مصرف تقریبی NSG-MA700 در هر لایه :

بسته به شرایط سازه و منافذ ورودی آب متغییر می باشد.

میزان حداقل ترکیب تقریبی NSG-MA700 :

شش واحد پودر  NSG-MA700 + یک  واحد آب

شرایط نگهداری محصول NSG-MA700 :

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را بصورت خالص بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید(مطابق با شرایط انبارداری)

 
MA700

بسته بندی شده در کیسه های:

بالا