رمز خود را فراموش کرده اید ؟

چسب و افزودنی بتن NSG-N50

NSG-N50 محصولی جهت مقاوم سازی و آب بندی (چسب و افزودنی بتن)

معرفی محصول NSG-N50 :

مایعی شیری رنگ با خاصیت واترپروفی 25% و سخت کنندگی 75% است که پس از استفاده روی سطح یا ترکیب در بتن و ملات کاملاً بی رنگ میشود.

NSG-N50 که برپایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، قابلیت ترکیب در بتن هر نوع ملات سیمانی را دارا می باشد.

NSG-N50 دمای 75- الی 350+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد.

مزایا NSG-N50 :

بالا بردن مقاومت کششی و خمشی سازه های سیمانی، قابلیت استفاده به جای ضد یخ بتن از طریق افزایش سرعت هیدراتاسیون و کاهش زمان گیرش، بالا بردن میزان همگرایی، پیوند و چسبندگی اجزاء تشکیل دهنده بتن و انواع مصالح حتی آهن و چوب، افزایش دانسیته (تراکم) و کاهش نفوذپذیری بتن (ساخت بتن آب بند)، بالا بردن چشمگیر مقاومت سایشی و ترافیکی، فراهم نمودن تنفس سازه ای و قابل استفاده به عنوان midsection  (لایه ی میانی) در انواع ملات و بتن  (با هر ضخامتی). دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تحت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب.

 موارد مورد NSG-N50 :

ساخت و بتن ریزی مخازن و آب راه ها، دیوارهای برشی و حائل، استخر و جکوزی،کفسازی انواع اماکن ترافیکی، سیمانکاری و زیر سازی مکان های پر تردد، ساخت جداول سیمانی، سنگ کاری در ارتفاع، ساخت ملات نصب موزاییک و سنگ، بتن مِگر(اندود سیمانی)، تعمیر ترک و پر نمودن سوراخ های بولت، اتصال ملات  جدید به ملات خشک شده قدیمی (جلوگیری از ایجاد درز سرد)، ساخت موزاییک و سنگ مصنوعی با مقاومت و طول عمر بالا، جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی آرماتور (عدم وجود یون کلراید)

با استفاده از محصول NSG-N50 محدودیت ضخامت وجود نداشته و در ضخامتی قابل اجرا می باشد.

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و از قبل رزین شده، سطح لعاب دار کاشی و سرامیک، چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمی­باشد. لذا قبل از اجرا می­بایست این لایه ها برداشته شوند.

محدودیتی در ضخامت نهایی لایه وجود نداشته و با هر ضخامتی قابل اجرا می باشد.

با توجه به قدرت سخت کنندگی و بالا بردن مقاومت کششی و خمشی، محصول NSG-N50 بالاترین مصرف را در بخش ساخت، ترمیم و بتن ریزی سازه دارد.

آماده سازی محل اجرای NSG-N50 :

از محکم بودن سطح نهایی، عدم نشست و عدم وجود ترک های سطحی یا عمقی در لایه زیر سازی اطمینان حاصل نمایید.

سطح سازه را از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار مواد نفتی همچون روغن قالب و رنگهای روغنی، روکش قدیمی و ...) پاکسازی نموده و با استفاده از روش آب افشانی سطح بتن یا ملات را از قبل کیور نمایید.

روش عمومی اجرا NSG-N50 :

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

الف: دوغاب و ملات تعمیری

یک واحد محصول NSG-N50 را با دو واحد آب در ظرف تمیزی ترکیب نمایید و از این ترکیب برای ساخت دوغاب استفاده کنید.( یک واحد سیمان + دو واحد پودر سنگ الک شده (سیلیس میکرونیزه) ، مناسب ترین ترکیب خشک برای دوغاب و ملات تعمیری می باشد).

ب: ملات سیمانکاری

یک واحد محصول NSG-N50 را با پنج واحد آب در ظرف تمیزی ترکیب نمایید و از این ترکیب برای ساخت ملات سیمانکاری استفاده کنید.(یک واحد سیمان + پنج واحد ماسه دو بار شور(بدون خاک)، مناسب ترین ترکیب خشک برای ملات سیمانکاری می باشد).

ج: بتن ریزی

اختلاط درون تراک میکسر می بایست بمدت 10 دقیقه و با دور تند انجام شود.

میزان مصرف محصول NSG-N50 :

برای هر مترمکعب بتن با عیار سیمان 350 کیلوگرم، 7 لیتر

برای هر متر مربع ملات با ضخامت یک سانتیمتر، 250 سی سی

میزان ترکیبی تقریبی NSG-N50

در بتن ریزی : بین 1% تا 2% وزن سیمان یا نسبت یک واحد NSG-N50 به بیست واحد آب.

در اجرای ملات سیمانکاری و پلاستر : یک واحد NSG-N50 + پنج واحد آب

در اجرای ملات تعمیری و دوغاب تزریقی : یک واحد NSG-N50 + دو واحد آب

شرایط نگهداری محصول NSG-N50 :

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آنرا بصورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید (مطابق با شرایط انبارداری)

ان اس جی ان 50

بسته بندی شده در ظرف های:

بالا