رمز خود را فراموش کرده اید ؟

رزین سنگ و نما NSG-P100

محصولی جهت رزین و آب بندی (رزین سنگ و نما)

معرفی محصول NSG-P100

مایعی شیری رنگ با خاصیت آب بندی 100% و غلظت بالا است که پس از استفاده روی سطح کاملاً بیرنگ میشود.

NSG-P100 که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، برخلاف محصول NSG Z90 پس از خشک شدن کاملا سخت و لاکی می شود و در مناطق مرطوب و شرجی به جای ماده NSG Z90 قابل استفاده می باشد. جهت آب بندی انواع نما و سطوحی که در معرض آب و رطوبت قرار دارند، به عنوان لاک محافظتی نهایی استفاده می گردد.
این ماده دمای 75- الی 350+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه
UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد.

مزایا NSG P100 :

امکان اجرا در مناطق مرطوب و شرجی به دلیل داشتن حالت سخت و لاکی (عدم چسبناکی). مقرون به صرفه بودن به دلیل غلظت بالا،  امکان ترکیب با آب تا نسبت 1 به 4، درخشندگی و براق شدن سطوح پس از خشک شدن (خصوصا نما هایی که نیاز به جلوه بیشتری دارند)، دارای خاصیت اب بندی و رزین بصورت همزمان، جلوگیری از شوره در اثر آهک و املاح موجود در سیمان، سنگ و آجر، عدم خورده شدن در باران  های اسیدی و عدم از بین رفتن و ورقه شدن لایه در برابر تابش مستقیم نور خورشید. قابلیت ترکیب با انواع رنگ های آکریلیک (پایه آب)، دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تحت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب.

موارد مصرف NSG-P100 :

بر روی کلیه نما ها و سطوح سیمانی، بتنی، سنگی، گچی، آجری، چوبی و ... قابل اجرا می باشد. (ضخامت نهایی لایه 200 الی 300 میکرون می باشد)

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و از قبل رزین شده، سطح لعاب دار کاشی و سرامیک، چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمی­باشد. لذا قبل از اجرا می بایست این لایه ها برداشت شوند.

با توجه به قدرت بالای واترپروفی و حالت سخت و لاکی محصول NSG-P100 بالاترین مصرف و کاربرد را در بخش رزین آب بند دارد.

آماده سازی محل اجرای NSG-P100 :

سطح سازه را از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار، نمک و شوره، مواد نفتی همچون رنگهای روغنی، روکش قدیمی و ...) پاکسازی نموده و با استفاده از واترجت سطح را تمیز نمایید.

در هنگام کار با قلمو از کف کردن ماده که در اثر سایش بیش از حد قلمو روی سطح به وجود می آید اجتناب کنید.

روش عمومی اجرا NSG-P100 :

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد.)

محلول B: در تمامی مراحل، یک واحد محصول NSG-P100 با چهار واحد آب ترکیب می شود که جهت سهولت، این ترکیب را به اختصار محلول B می­ نامیم.

الف: رزین و ضد آب نمودن نما

  • محلول B را با قلمو یا پیستوله روی سطح، دو دست با فاصله خشک شدن لایه قبلی اجرا نمایید.

ب: ترکیب با رنگ آکریلیک

  • از ترکیب یک واحد از محلول B با سه واحد رنگ آکریلیک، استفاده نمایید. (درصورت استفاده از رنگ های تیره یک دست و رنگ های روشن دو دست به فاصله خشک شدن لایه قبلی اجرا نمایید.)

 ج: آب بندی بدون نیاز به تخریب

  • محلول B را دو دست با فاصله خشک شدن لایه قبلی بر روی بندکشی های تخلیه شده، ترک ها و درز های موجود در سطح سازه اجرا نموده و سپس روی آن را با ژل آب بندی NSG-Padab پر نمایید. مجدد محلول B را دو دست با فاصله خشک شدن دست قبلی اجرا نمایید.

میزان مصرف تقریبی NSG-P100 :

برای هر متر مربع رزین و آب بندی، 100 سی سی

میزان ترکیب تقریبی NSG P100 :

یک واحد NSG-P100 + چهار واحد آب

شرایط نگهداری NSG-P100 :

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را بصورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید. (مطابق با شرایط انبارداری)

بالا