فراموشی مشخصات خود؟

رزین سنگ و نما NSG P100

محصولی جهت رزین و آب بندی

NSG P100 مایعی شیری رنگ با خاصیت آب بندی ۱۰۰ % و غلظت بالا است که پس از استفاده روی سطح یا ترکیب در ملات کاملاً بیرنگ میشود. این ماده که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، برخلاف محصول   NSG-Z90 پس از خشک شدن نیمه صلب (سخت و لاکی) میشود و در مناطق مرطوب و شرجی به جای ماده NSG-Z90 قابل استفاده است. جهت آب بندی انواع نما و سطوحی که در معرض آب و رطوبت قرار دارند، به عنوان لاک محافظتی نهایی استفاده می گردد.

NSG P100 دمای ۷۵- الی ۳۵۰+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد.

مزایا NSG P100 :

امکان اجراء در مناطق مرطوب و شرجی به دلیل داشتن حالت سخت و لاکی (عدم چسبناکی). مقرون به صرفه بودن به دلیل غلظت بالا، امکان ترکیب با آب تا نسبت یک به پنج، درخشندگی و براق نمودن سطوح پس از خشک شدن (خصوصا نما هایی که نیاز به جلوه بیشتری دارند)، دارای خاصیت آب بندی و رزین جلا به صورت همزمان، جلوگیری از شوره در اثر آهک و املاح موجود در سیمان، سنگ و آجر، عدم خورده شدن در باران  های اسیدی و عدم از بین رفتن و ورقه شدن لایه در برابر تابش مستقیم نور خورشید، قابلیت ترکیب با انواع رنگ های آکریلیک (پایه آب)، دارای تاییدیه از بیمارستان و آزمایشگاه های تحت نظر وزارت بهداشت ایران جهت استفاده در مخازن آب شرب

مشخصات فنی NSG P100 :

• بدون بو
•ضد خزه ،جلبک و باکتری
•اجرای بسیار آسان و سریع
•مقاوم در برابر اشعه UV و دمای +۳۰۰°C تا -۶۰°C
•مقاوم در برابر شوینده ها و محیط های اسیدی و قلیایی
•غیر قابل اشتعال
•سازگار با محیط زیست و بدون هیچ گونه اثرات منفی

موارد مورد مصرف NSG P100:

بر روی کلیه نما ها و سطوح سیمانی، بتنی، سنگی، گچی، آجری، چوبی و ... قابل اجراء می باشد. (ضخامت نهایی لایه ۲۰۰ الی ۳۰۰ میکرون می باشد)

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و رزین شده، کاشی و سرامیک به علت داشتن لعاب، درب و چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمیباشد. لذا قبل از اجراء می بایست این لایه ها برداشت شوند.

با توجه به قدرت بالای واترپروفی و حالت نیمه صلب، محصول NSG P100 بالاترین مصرف و کاربرد را در بخش رزین آب بند دارد.

آماده سازی محل اجرای NSG P100 :

سطح سازه را از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار، نمک و شوره، مواد نفتی همچون رنگ های روغنی، روکش قدیمی و ...) پاکسازی نموده و با استفاده از واترجت سطح را تمیز نمایید.

در هنگام کار با قلمو از کف کردن ماده که در اثر سایش بیش از حد قلمو روی سطح به وجود می آید اجتناب کنید.

روش عمومی اجراء NSG P100 :

(روش های اجرایی با توجه به محل اجراء ممکن است متفاوت باشد)

محلول B: در تمامی مراحل، یک واحد محصول NSG P100  با چهار واحد آب  ترکیب می شود که جهت سهولت، این ترکیب را به اختصار محلول B می­نامیم.

الف: رزین و ضد آب نمودن نما

· محلول B را با قلمو یا پیستوله روی سطح، دو دست با فاصله خشک شدن لایه قبلی اجراء نمایید.

ب: ترکیب با رنگ آکریلیک

· از ترکیب ۲ واحد از محلول B با یک واحد رنگ آکریلیک، استفاده نمایید. (درصورت استفاده از رنگ های تیره یک دست و رنگ های روشن دو دست به فاصله خشک شدن لایه قبلی اجراء نمایید.)

ج: آب بندی بدون نیاز به تخریب

· محلول B را دو دست با فاصله خشک شدن لایه قبلی بر روی بندکشی های تخلیه شده، ترک ها و درز های موجود در سطح اجراء نموده و سپس روی آن را با ژل آب بندی NSG-PADAB پر نمایید.

میزان مصرف تقریبی NSG P100 :

برای هر متر مربع رزین و آب بندی، ۱۰۰ سی سی

میزان ترکیب تقریبی NSG P100 :

یک واحد NSG-P100 + چهار واحد آب

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را بصورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید. (مطابق با شرایط انبارداری)

بالا