رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ژل پادآب NSG-PADAB

محصولی جهت آب بندی بدون نیاز به تخریب (ژل پاداب)

معرفی محصول NSG-PADAB :

خمیری شیری رنگ با خاصیت ترمیم، آب بندی بدون نیاز به تخریب، درزگیری و بندکشی سنگ و موزاییک، کاشی و سرامیک، شیشه و اطراف سینک می باشد و در مکان هایی مانند سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه، استخر، سونا و جکوزی، تراس، اطراف ورودی و خروجی لوله های آب و فاضلاب و کلیه مکان های آبگیر که بندکشی آنها تخریب شده و مشکل نم و رطوبت دهی دارد می توان از ژل آب بندی پادآب استفاده نمود.

NSG-PADAB که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، قابلیت نفوذ در هر نوع بند و درزی را به راحتی دارا بوده و دارای قدرت چسبندگی بسیار عالی در انواع سازه ها (حتی آهن، چوب، پلیکا و شیشه) می­باشد. آب بندی و رفع معظل نم دهی در روش سنتی با تخریب و بازسازی سطح و لایه های ایزولاسیون قدیمی و صرف هزینه زیاد و بهم ریختگی محیط زندگی همراه بوده؛ حال آنکه با این روش بدون نیاز به تخریب قابل ترمیم می­باشد.

این ماده دمای 75- الی 350+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد و فشار های منفی و مثبت آب را به راحتی تحمل می­نماید.

مزایا NSG-PADAB :

بدون نیاز به تخریب و صرف هزینه های کارگری و مصالح، عدم نیاز به تردد نیروهای عملیاتی به محل سکونت، اجرای آسان در کمترین زمان و بدون بهم ریختگی محیط، مقاومت بسیار بالا در مقابل نفوذ آب و رطوبت، چسبندگی فوق العاده به انواع سطوح (حتی آهن، چوب، پلیکا و شیشه) سختی بالا در برابر سایش های فیزیکی، بدون بو و عوارض زیست محیطی و شیمیایی و عدم تغییر رنگ در گذر زمان. دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تحت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب.

موارد مصرف NSG-PADAB :

مابین کلیه درزها و بند­های سطوح سیمانی، سنگی، آجری، چوبی، پلیکا، شیشه، آهن و در محلهایی مانند سرویسهای بهداشتی، حمام، آشپزخانه، استخر، سونا و جکوزی، درزگیری و بندکشی سنگ و موزاییک، کاشی و سرامیک، اطراف سینک و ... استفاده می گردد.

ضخامت نهایی لایه پاداب تا 2 میلیمتر می­باشد.

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و از قبل رزین شده، سطح لعابدار کاشی و سرامیک، چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمی­باشد. لذا قبل از اجرا می بایست این لایه ها برداشته شوند.

با توجه به قدرت آب بندی و مقاومت بسیار بالای محصول NSG-PADAB در برابر شوینده های اسیدی بصورت همزمان، بعنوان چسب همه کاره در بخش آب بندی، ترمیم و بازسازی ساختمان شناخته می شود.

آماده سازی محل اجرای NSG-PADAB :

سطح سازه را از هرگونه آلودگی (چربی، گرد و غبار، مواد نفتی و ...) پاکسازی نموده و با یک دستمال نمدار محل مورد نظر را تمیز و خشک نمایید. پس از آن، تیوپ را به مدت دو دقیقه به خوبی ماساژ دهید تا محتویات آن کاملاً نرم و یکدست گردد. (ترمیم ترک های عمیق سازه و یا برطرف نمودن لقی سنگ و کاشی با استفاده از محصول NSG N50 و قبل از انجام مراحل آب بندی صورت می­گیرد)

روش عمومی اجرا NSG-PADAB :

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

الف: درزگیری و ترمیم ترک تا ضخامت 2 میلیمتر

درب تیوپ NSG-PADAB را باز و ژل را در بین بند ها، ترک ها و محل های پاکسازی شده تزریق نموده و با نوک انگشت و یا کاردک روی آن را صاف نمایید. پس از گذشت 10 الی 20 دقیقه (بسته به دمای محیط) پادآب به گیرش اولیه خود رسیده و شروع به سفت شدن می نماید. در این فاصله اطراف بند ها و یا نقاطی که ناخواسته به ژل آغشته شده است را با تیغ و دستمال نمدار پاکسازی نمایید. (به گونه ای که ژل فقط در بین بندکشی و ترک باقی بماند). توجه داشته باشید که اگر این کار را به موقع انجام ندهید، پس از خشک شدن به سختی می توانید اضافات آن را پاک نمایید.

این محصول پس از 7 الی 12 ساعت (بسته به دمای محیط) به طور کامل خشک شده و محل مورد نظر قابل شست و شو می باشد. در صورت امکان این کار را در زمانی انجام دهید که محل اجرا را تا 12 ساعت بعد نیاز نداشته باشید.

ب : ترکیب با رنگ ( بندکشی رنگی) :

در صورت نیاز به تغییر رنگ، هر تیوپ NSG-PADAB را در یک ظرف جداگانه با ماده رنگ آب پایه مورد نظر ترکیب نمایید.

ج: درزگیری و ترمیم ترک در ضخامت های 2 الی 5 میلیمتر

مرحله الف را تا ضخامت 5 میلیمتر اجرا نمایید. پس از گذشت 10 الی 20 دقیقه ممکن است ترک هایی در سطوح اجرا شده نمایان شود (به علت ضخامت بالا) که در این مرحله مجدداً از محصول پادآب ترک های سطحی بوجود آمده را ترمیم نمایید.

میزان مصرف تقریبی NSG-PADAB :

هر تیوپ 2 متر مربع یا 5 متر طول

شرایط نگهداری محصول NSG-PADAB :

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را بصورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید. (مطابق شرایط انبارداری)

پاداب

بسته بندی شده در بسته های :

بالا