فراموشی مشخصات خود؟

ژل پادآب NSG-PADAB

محصولی جهت آب بندی بدون نیاز به تخریب

ژلی شیری رنگ جهت ترمیم و آب بندی بدون نیاز به تخریب، درزگیری و بندکشی سنگ و موزاییک، کاشی و سرامیک، اطراف سینک و شیشه های نما، در مکان هایی مانند سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه، استخر، سونا و جکوزی، تراس، اطراف ورودی و خروجی لوله های آب و فاضلاب و کلیه مکان های آبگیر که بندکشی آنها تخریب شده و مشکل نم و رطوبت دهی دارد از ژل مخصوص آب بندی پادآب استفاده می شود.

NSG-PADAB که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، قابلیت نفوذ در هر نوع بند و درزی را به راحتی دارا بوده و دارای قدرت چسبندگی بسیار عالی در انواع سازه ها حتی آهن، چوب پلیکا و شیشه می­باشد. آب بندی و رفع معظل نم دهی در روش سنتی با تخریب و بازسازی سطح و لایه های ایزولاسیون قدیمی و صرف هزینه زیاد و بهم ریختگی محیط زندگی همراه می باشد؛ حال آنکه با این روش بدون نیاز به تخریب قابل ترمیم می­باشد. این ماده دمای 75- الی 350+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد و فشار های منفی و مثبت آب را به راحتی تحمل می­نماید.

مزایا NSG-PADAB :

بدون نیاز به تخریب و صرف هزینه های گزاف، عدم نیاز به تردد نیروهای عملیاتی به محل سکونت، اجرای آسان در کمترین زمان و بدون بهم ریختگی محیط، مقاومت بسیار بالا در مقابل نفوذ آب و رطوبت، چسبندگی فوق العاده به انواع سطوح حتی آهن، چوب، پلیکا و شیشه، سختی بالا در برابر سایش های فیزیکی، بدون بو و عوارض زیست محیطی و شیمیایی و عدم تغییر رنگ در گذر زمان

مشخصات فنی پاداب :

 • مقاومت بسیار بالا در مقابل نفوذ آب و رطوبت. 
 • مقاوم در برابر فشارهای حجمی هیدرواستاتیک. 
 • آبندی منفی و مثبت سطوح.
 • ایجاد پیوند قوی با سیمان، سنگ، کاشی و سرامیک.
 • چسبندگی فوق العاده با آهن ، چوب ،شیشه، انواع لوله فلزی و پلیکا و ....
 • سختی بالا در برابر سایش های فیزیکی
 • مقاومت در برابر UV خورشید و کلیه عوامل جویی. 
 • مقاومت در مقابل شوینده ها و اسیدها و حفظ رنگ و ظاهر زیبا در طول زمان.
 • غیر قابل اشتعال و تحمل دمای +۳۵۰ تا -۶۵ درجه سانتیگراد. 
 • بدون بو  و  کاملا بهداشتی و نیز بدون عوارض زیست محیطی و شیمیایی.
 • ضد خزه، جلبک و باکتری.
 • اجراء آسان توسط افراد عادی

موارد مصرف NSG-PADAB :

مابین کلیه درزها و بند­های سطوح سیمانی، بتنی، سنگی، آجری، چوبی، پلیکا، شیشه، آهن و ... قابل اجراء بوده و خاصیت ترکیب با انواع ماده رنگ های آکریلیک (پایه آب) را دارا می­باشد.

ضخامت نهایی لایه تا 2 میلیمتر می­باشد.

بدیهی است که استفاده محصولات برروی سطوح نفوذ ناپذیری مانند سنگ های صیقلی و رزین شده، کاشی و سرامیک به علت داشتن لعاب، درب و چوب غیر خام و کلیه سطوحی که با رنگ یا افزودنی های پایه نفتی (انواع تینر، قیر، ایزوگام و سایر مشتقات نفتی) از قبل کاور شده اند، بصورت مستقیم امکان پذیر نمی­باشد. لذا قبل از اجراء می بایست این لایه ها برداشت شوند.

با توجه به قدرت بالای واترپروفی و مقاومت در برابر شوینده های اسیدی، این محصول بالاترین مصرف و کاربرد را در بخش ترمیم آب بندی دارد.

آماده سازی محل اجرای NSG-PADAB :

ابتدا سطح مورد نظر را با برس فلزی، تیغ و ... از هرگونه آلودگی، چربی، گرد و غبار و پوسیدگی های سطحی پاکسازی نموده و با یک دستمال نمدار محل مورد نظر را تمیز و خشک نمایید. پس از آن، تیوپ را به مدت دو دقیقه به خوبی ماساژ دهید تا محتویات آن کاملاً نرم و یکدست گردد. (ترمیم ترک های عمیق سازه و یا برطرف نمودن لقی سنگ و کاشی با استفاده از محصول NSG N50 و قبل از انجام مراحل آب بندی صورت می­گیرد)

روش عمومی اجراء NSG-PADAB :

(روش های اجرایی با توجه به محل اجراء ممکن است متفاوت باشد.)

الف: درزگیری و ترمیم ترک تاضخامت 2 میلیمتر

درب تیوپ NSG-PADAB را باز و ژل را در بین بند ها، ترک ها و محل های پاکسازی شده تزریق نموده و با نوک انگشت و یا کاردک روی آن را صاف نمایید. پس از گذشت 10 الی 20 دقیقه (بسته به دمای محیط) پادآب به گیرش اولیه خود رسیده و شروع به سفت شدن می نماید. در این فاصله اطراف بند ها و یا نقاطی که ناخواسته به ژل آغشته شده است را با تیغ و دستمال نمدار پاکسازی نمایید. (به گونه ای که ژل فقط در بین بندکشی و ترک باقی بماند). توجه داشته باشید که اگر این کار را به موقع انجام ندهید، پس از خشک شدن به سختی می توانید اضافات آن را پاک نمایید.

این محصول پس از 7 الی 12 ساعت (بسته به دمای محیط) به طور کامل خشک شده و محل مورد نظر قابل شست وشو می باشد. در صورت امکان این کار را درزمانی انجام دهید که محل اجراء را تا 12 ساعت بعد نیاز نداشته باشید.

ب: درزگیری و ترمیم ترک در ضخامت های 2 الی 5 میلیمتر

مرحله الف را تا ضخامت 5 میلیمتر اجراء نمایید. پس از گذشت 10 الی 20 دقیقه ممکن است ترک هایی در سطوح اجراء شده نمایان شود (به علت ضخامت بالا) که در این مرحله مجدداً از محصول پادآب جهت ترمیم ترک های سطحی بوجود آمده استفاده می گردد.

میزان مصرف تقریبی هر تیوپ :

2 متر مربع یا 5 متر طول

درصورت نیاز به تغییر رنگ :

هر تیوپ NSG-PADAB را در یک ظرف جداگانه با ماده رنگ آب پایه مورد نظرترکیب نمایید.

پاداب

بسته بندی شده در بسته های :

بالا