رمز خود را فراموش کرده اید ؟

NSG-PLC محصولی جهت کنترل تنش های کششی – خمشی و تنشهای ناشی از نوسانات دمایی

معرفی محصول NSG-PLC :

NSG-PLC توری هایی ساخته شده از جنس الیاف پلی پروپیلن و فایبرگلاس می باشند که عملکردی مانند مش بندی های فلزی در سازه دارند و با توجه به خاصیت نرمی، وزن سبک و نیز تحمل فشار های کششی، خمشی و کنترل انبساط و انقباض ناشی از نوسانات دمایی گزینه بسیار ایده آلی برای استحکام بخشیدن و مسلح نمودن سطح خارجی بتن، ملات های سیمانی و گچی می باشد.

دارای وزن 75 گرم در هر متر مربع با چشمه های 5x5 میلیمتر می باشد.

مزایا NSG-PLC :

جلوگیری از ایجاد ترک های سازه ای در لایه ایزولاسیون، تقویت محل اتصالات و تلاقی دیواره ها و درز های اجرایی، ماهیچه گذاری کناره سطوح، هم سطح نمودن محل ترمیم ترک ها و نقاط ترمیمی، کف سازی سرویس ها، استخر و پشت بام، سونا و جکوزی، مسلح نمودن سطح بیرونی سازه در نقاط دارای ارتعاشات سازه ای، سهولت در اجرای لایه ایزولاسیون بوسیله  ایجاد سطح اتکا مناسب در محل درز ها و اتصالات.

موارد مصرف NSG-PLC :

محل اتصال لوله های فلزی و پلیکا با سطوح بتنی یا سیمانی، ایجاد یکپارچگی در سطوح ناهمواری همچون دهانه کفشورها به سطح سازه، استحکام بخشی به انواع ماهیچه گذاری استخر و سرویس های بهداشتی، کمک به اجرای لایه ایزولاسیون در کلیه مکان های برف گیر و در معرض نوسانات دمایی مانند پشت بام و تراس.

روش عمومی اجرا NSG-PLC :

(روش های اجرایی با توجه به محل اجرا ممکن است متفاوت باشد)

الف: استفاده در ماستیک های ترمیمی

پس از اجرای مرحله اول ماستیک  ترمیم کننده با استفاده از محصول NSG-N50 و یا NSG-B70 توری را بر روی سطوح  چسبانده و پس از خشک شدن، با اجرای مرحله دوم ماستیک چشمه های توری را پر کنید.

ب: استفاده در ماستیک های ایزولاسیون

پس از اجرای لایه اول ماستیک ایزولاسیون با استفاده از محصول NSG-Z90 توری را بر روی سطوح و درز های اجرایی چسبانده و پس از خشک شدن، با اجرای مرحله دوم ماستیک ایزولاسیون چشمه های توری را پر کنید.

میزان مصرف تقریبی NSG-PLC :

بسته به ابعاد سازه با واحد متر مربع

ان اس جی پی ال سی

بسته بندی شده در رول های :

بالا