رمز خود را فراموش کرده اید ؟

NSG-SH1 محصولی جهت روانسازی و کاهش آب بتن (روان کننده)

معرفی محصول NSG-SH1 :

NSG-SH1 مایعی قهوه ای رنگ با خاصیت روانسازی،کاهش آب بتن و پراکندگی ذرات سیمان می باشد که پس از استفاده در بتن باعث افزایش روانی و کارپذیری بتن شده و در عین حال انسجام و مقاومت آن را حفظ می نماید. این ماده که برپایه لیگنوسولفانات ساخته شده است، تاثیر کنترل شده ای برزمان گیرش اولیه داشته و مقدار مشخصی از هوا را به بتن اضافه می کند و با انواع سیمان (حتی سیمان ضد سولفات) سازگاری دارد. لازم به ذکر است که تاثیر کند گیری این ماده پس ازترکیب با سیمان های ضد سولفات تشدید می گردد.

NSG-SH1 با توجه به خاصیت حباب زایی، در مواردی که نیاز به مقاومت بتن در برابر چرخه ذوب و یخ بوده و یا برای افزایش چسبندگی بتن های کم عیار و یا بتن با ماسه زبر و دانه بندی نا مناسب استفاده از این محصول بسیار ایده آل می باشد.


مزایا  NSG-SH1 :

بهبود خواص بتن سخت شده، افزایش مقاومت و دوام بتن، استفاده در بتن ریزی های حجیم مانند بدنه و پی سد، کاهش لرزش و درزهای اجرایی،کاهش نفود پذیری، کاهش معظلات بتن ریزی در هوای گرم به علت کاهش گرمای هیدراتاسیون، بهبود امکان ماله کشی و پرداخت سطح، بهبود دوام و کارپذیری بتن، تاخیر در گیرش های اولیه و نهایی


موارد مصرف NSG-SH1 :

ساخت بتن با مقاومت بالا، دستیابی به مقاومت ثابت درعیار سیمان کمتر و یا افزایش اسلامپ بتن بدون نیاز به اضافه کردن آب به مخلوط بتنی، تیرهای بزرگ و عرشه پل ها، بهبود چسبندگی داخلی و تراکم در بتن هایی با دانه بندی نامناسب، سهولت پمپاژ بتن، حباب زایی جزئی

آماده سازی محل اجرای NSG-SH1 :

پیشنهاد می گردد قبل از اجراء، آزمایشات کارگاهی برای تعیین مقدار دقیق NSG-SH1 مورد نیاز، انجام شود. هرگز این محصول را به مصالح خشک اضافه نکنید.


روش عمومی اجراء  NSG-SH1 :

اختلاط می بایست بمدت ۱۰ دقیقه و با دور تند انجام شود.

میزان مصرف تقریبی NSG-SH1 : بین ۲/۰ تا ۱ درصد وزن سیمان

میزان ترکیب تقریبی NSG-SH1 : بسته به مصالح مصرفی، شرایط و محیط کارگاهی متفاوت می باشد.

جهت محافظت از محصول برای مدت طولانی، آن را به صورت خالص و بدون ترکیب با هیچگونه افزودنی (حتی آب) نگهداری کرده و درب ظرف را محکم ببندید.

در صورت یخ زدن می توانید محصول را به آرامی گرم نموده و هم بزنید تا دوباره قابل استفاده گردد.


بسته بندی شده در ظرف های :

. ۲۰ لیتری

. ۴ لیتری

بالا